Vodní hrad pro mrňousky

image

❤️ Dětský domov Trnová u Plzně ❤️

22. 07. 2020
Je to přesně týden, kdy jsme zde pořádali mejdan pro odcházející Melisku. V ten den nás napadlo, při vypůjčení Vodního hradu, pokusit se ho získat pro mrňousky napořád a zkusit sílu sociálních sítí. Já přiznávám, jsem trochu skeptik, ale to, co se dělo po zveřejnění, to myslím nečekal nikdo z nás…

Během 15h od zveřejnění pouhé myšlenky, zakoupit tento hrad dětem, jsme měli hotovo a vybráno 20.000,- Kč ! Korunky díky těmto lidem (Aulík David, Beránek Roman, Bradáčová Leona, Budinská Ivana, Crhová Líba, Götzová Jitka, Hájková Markéta, Hudec Tomáš, Jermanová Milana, Kouba David, Kučerová Andrea, Maňasová Zuzana, Melezinková Michaela, Michnová Lucie, Pečnerová Monika, Pejřimovská Kateřina, Peřinová Taťána, Pospíšilová Ivana, Pražák Aleš, Sadílková Zuzana, Smrčková Lucie, Stuchláková Patricie, Taisová Denisa, Tesner Tomáš, Traubová Nicole, Tvrdá Helena, Vítková Lucie)byly k dispozici a já posílal objednávku do Datartu.

Fantastické, Dechberoucí, Naprosto Úžasné!

Vodní hrad dovezl kurýr v pondělí!
Ten samý den jsem vytvořil Dárkové certifikáty – A3, jako malý revanš pro dárce, za jejich podporu. Kamarád Radek Mikuláš z Pictoartu nám certifikáty přes noc vytiskl, domluvil se co nejkratší termín k předání, aby si vodní hrad děti mohli co nejdříve užít a dnes ráno jsme s Alešem vyrazili natěšení, jak malí kluci.

Instalace byla skvělá a rychlá – díky panu údržbáři. Ředitelku Helenku jsme usadili v kanceláři, aby se nám na každý certifikát vlastnoručně podepsala a prakticky bylo hotovo. Pak už jen ty chvíle napětí, než se mrňouskové po obědě vzbudí, a sdělíme jim tu novinu – že vodní hrad je jen jejich!

Dorazil zbytek bandy z Prahy, Stříbra a Klatov, kterým děkuji za účast – Aleš Pražák, Markéta Hájková, Patrícia Stuchláková, Jindřiška Korandová s Šárkou, Viktorie Lukačová, Ivana Pospíšilová s vnukem, Andrea Kučerová s taťkou, a snad jsem na nikoho nezapomněl…! Samozřejmě obrovský dík ředitelce Helence Tiché a celému personálu Dětského domova Trnová u Plzně, mají neskutečnou trpělivost a věřím, že i svatozář!

Vlastní obrázek si udělejte sami, přikládám fotografie, také nějaká videa, ale nejsem střihač a chci to co nejdříve pustit do světa, tak videa s mírou, please…

A tak zase za měsíc, přátelé… ❤️

PS: Dárkové certifikáty jsem rozdělil, moji friends ho buď dostali na místě, nebo je mám u sebe a domluvíme se na doručení, a Alešovi friends jsem předal, tak uzurpujte dědka, dokud je někde nezaloží. 

PPS: Tentokrát sháníme dětské bačkůrky, pokud víte o nějaké super ceně, dodavateli, cca 40 párů, budu vděčný za jakýkoli TIP.

Prostě se trapně opakuji, ale DĚKUJI !!! ❤️

A jako vždy, přikládám několik fotografií z toho skvělého dne, aby jste se mohli s námi o tu nefalšovanou radost podělit… ❤️

Ředitelka Helenka, vlastní rukou, zlatým perem

Helenka si prostě vydupala foto s modelem z Phy!

Začíná se nám to trochu vymykat, ale vydrž, dáme to

Jen chci opět připomenout, že sbírka věcí je celoroční!

Tak pokud máte možnost a chuť, co byste mohli dětem věnovat, nakoupit, sehnat a udělat tak děti šťastnější, neváhejte a udělejte to !

Dětský domov má cca 40 dětí, 1–7 let

Takže oblečení, hračky, plyšáci, sešity, bloky, omalovánky, pastelky, vitamíny, vlhčené ubrousky, atd., budeme vděční.

Těchto pro nás obyčejných věcí zde není nikdy dost !
Cokoliv, co potěší, pomůže a ze všeho nejvíc udělá radost!

Sběrné místo je u mne v atelieru na Praze 1, kde věci shromažďujeme a každý měsíc odvážíme dětem.

Pokud ale bydlíte poblíž Plzně a rádi byste věci dovezli osobně, předám kontakt na paní ředitelku a domluvíte si termín předání spolu.

Ještě jednou, ze srdce, děkuji, Martin ❤️

Mrňouskové se nemůžou dočkat té ledové vody z hadice

Pekelná jízda v čele s Pepou začíná

Bryan po přistání, spokojenost

Certifikát Dárce

Byl vytvořen na žádost lidí, kteří nám zasílají příspěvky na dětské mejdany, opékání buřtů, sladkosti, omalovánky, pastelky, fixy, plastelínu a podobné potřebné věci, k dennímu užití.

Certifikát Dárce

Týnka se kousla, že prostě do vody nepůjde! Ženská, známe to všichni.

Tak fofrem spočítat, kdo se nezul

Ségry Laru a Týnku mám pořád pod dohledem ❤️

Plavčík Aleš koriguje rozmístění bábovek na pláži

Zmrzliny se nahřívají

Mno a zlatá brána koukám na bábovky zabírá

Začíná focení

A takhle vypadá nenápadné trucování

Stačí 486x houknout a vidíš, skoro dle pravítka

Zpátky pod vodu

Patrícia zapadla skvěle

Když se fotím, tak co ? Nežvejkám, viď ?!

Skoro jako na pláži v Saint Tropez, jen ten plavčík zase někoho řeže!

Lara s Pepou v závěsu

Nyní nácvik efektů přistání

Plavčík Aleš. PS: A je singl, děvčata !

Já už standardně maskuji hexenšus a prochází mi to

Loučení nás vždy všechny vezme!

My vám ty medaile přivezeme, zase příště

Velký DÍK Vám všem, viz druhé mini video!
Pa, za měsíc!

Čistá radost, která za to stojí!

Víme, že to má smysl!

Platba PayPal nebo kreditní kartou.
Částka je samozřejmě dobrovolná a lze ji nastavit jako pravidelnou!


Pokud se k nám chcete přidat, pravidelně dětem pomáhat, dělat je šťastnější, pak neváhejte a kontaktujte mě nebo přímo paní ředitelku Dětského domova – Helenku Tichou…🥰

Díky, Díky, Díky! ❤️